Програма Intel "Навчання для майбутнього" в Україні

Матеріал з ВікіОсвіта
Перейти до: навігація, пошук

Зміст

Загальнi засади

Програма Intel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, ІІТіЗО МОН УКраїни, ЦІППО АПН України, ОІППО, управлінь освіти і науки ОДА, шкіл, ПТО, ВНЗ. окремих освітян та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань ХХІ сторіччя та надає їм необхідні навички.

За результатами моніторингу, 98,6% учасників Програми мають позитивні відгуки про перебіг програми та її ефективність.

За три роки майже 100 000 вчителів та студентів пройшли навчання за програмою! За цими цифрами стоїть копітка робота багатьох людей: тренерів, методистів, авторів адаптації, адміністраторів всіх рівнів, координаторів та вчителів-учасників програми. Щира вдячність усім, хто причетний до програми, хто забезпечує їй успіх!

Тетяна Нанаєва, Директор освітніх програм Intel в Україні

Програма Intel® «Навчання для майбутнього» в регіонах України

Програма Intel® «Навчання для майбутнього» - найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти АПН України, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, управлінь освіти і науки облдержадміністрацій та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до економіки знань ХХІ сторіччя та надає їм необхідні навички.

Програма Intel® «Навчання для майбутнього» - сучасна система підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів за новітніми інтерактивними, визнаними у 39 країнах світу методиками, зміст якої було локалізовано та адаптовано до Державних стандартів освіти України. Програма має міжнародний сертифікат та відповідає міжнародним стандартам. Програма ефективно впроваджується також у Німеччині, Австрії, Японії, Кореї, Австралії, Італії, Ізраїлі, Аргентині, США та ін. У світі за 5 років підготовлено понад 4,8 млн. вчителів; планується, що за наступні 5 років їх кількість зросте до 10 млн.

Програма виступає каталізатором реформування освітнього простору України, оновлення змісту та методів ІКТ освіти, впровадження інтерактивних форм підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів, покращення стану інформатизації освіти, вона також сприяє підготовці нового покоління учнів до нового типу економіки - економіки знань.

Програма Intel® «Навчання для майбутнього» отримала срібну медаль на виставці «Сучасна освіті в Україні», а також відзначалася різними дипломами за ефективне впровадження ІКТ в освіті України. За результатами моніторингу, 98,6% учасників Програми мають позитивні відгуки про перебіг програми та її ефективність. У рамках програми проводяться 48-годинні (64/72) інтерактивні інтенсивні тренінги для вчителів–предметників; майстер–класи для тренерів, конкурси на краще впровадження ІКТ, координаційні наради, конференції, щорічний форум «Нові горизонти ІКТ в освіті», виставки, круглі столи, здійснюється науково-методичний супровід, веб-підтримка, експертиза та моніторинг якості впровадження програми. За три роки 70 329 вчителів та студентів пройшли навчання за програмою, зокрема, у системі середньої освіти - понад 60 000; вищої освіти - 7770; професійно-технічної освіти - 1 743, інститутів післядипломної педагогічної освіти - 630 керівників системи освіти. З року в рік кількість учасників програми зростає: у 2004 р. – було 6 тисяч, 2005 р. – 21 600, 2006 р. – 29 556. У 2007 р. в Україні очікується участь у програмі 43 000 вчителів та студентів, а це означає, що з часу впровадження програми до кінця цього року понад 100 тисяч вчителів (20% від їх загальної кількості) набудуть нових знань з ефективного використання ІКТ в навчальному процесі. За цими цифрами стоїть копітка робота багатьох людей: тренерів, методистів, авторів адаптації, адміністраторів всіх рівнів, координаторів та вчителів-учасників програми. Щира вдячність усім, хто причетний до програми, хто забезпечує їй успіх!

Тетяна Нанаєва, Директор освітніх програм Intel в Україні

Методичні матеріали

План впровадження програми Intel у 2008 році

Новини, події

25 травня 2009 року на базі Чернівецького ІППО відбувається майстер-клас для тренерів програми Інтел. Побажайте нам успіху! --ЛА 13:20, 25 травня 2009 (EEST)Майстер-клас тренерів системи ПТО України м.Козятин Вінницької області

На сайті www.iteach.com.ua/mediawiki [[1]]

Національний етап Міжнародного конкурсу для талановитої молоді Intel-ISEF

Оголошено Всеукраїнський конкурс Intel-ЕкоУкраїна-2008 - Національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2008 (International Science and Engineering Fair).

Лист НЕНЦ про проведення конкурсу Intel-ЕкоУкраїна-2008

Для участі у конкурсі "Intel-ЕкоУкраїна" просимо надсилати тези українською та англійською мовами до 31 січня 2008 року.

Відбір проектів на Всеукраїнський конкурс Intel-ЕкоУкраїна-2008 проводитиметься на підставі поданих заявок і тез наукових робіт. Остання дата подання - до 31 січня 2008 року за адресою: НЕНЦ, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074 Україна.

Додаткову інформацію та зразки заявок для участі можна знайти на сайті Національного еколого-натуралістичного центру та сторінці Intel® у сфері освіти

Розпочалась підготовка до міжнародного форуму " Нові горизонти ІКТ в освіті" в рамках програми INTEL " Навчання для майбутнього"

Форум планується провести 17 квітня 2008 р. в приміщенні Міжнародного іституту Міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Детальніше [2]

Нарада-семінар учасників програми Intel® "Навчання для майбутнього", 8-12 жовтня 2007 р., Артек

Особисті інструменти
Засновник проекту
Партнер проекту