Інформатика. 9 клас

Матеріал з ВікіОсвіта
Перейти до: навігація, пошук
Address-Book 32x32.png

Довідка


Реєстрація та облаштування

Пошук інформації

Редагування

Шановні вчителі!

Протягом 2009-2010 навчальних років на цій сторінці публікувалися плани-конспекти уроків для 9 класу. Зараз на їх видалено з сайту "Вікі-освіта", доопрацьовано та видано на їх основі методичний посібник для вчителів інформатики "Методика викладання інформатики в 9 класі" (авт. - І.О. Завадський, О.В. Пасічник).

До посібника додається компакт-диск, на якому розміщено відповіді до всіх завдань, кросвордів та ребусів робочого зошита, тематичні тестування до всіх тем курсу та 2 комплекти презентацій до всіх уроків. Автор першого комплекту - Оксана Пасічник, учитель НВК "Школа-гімназія "Сихівська" м. Львова; її ковка киев изделия из мрамора шторы для спальни презентації розраховані на проблемно-орієнтований стиль викладання (вміст слайдів спонукає до обговорення матеріалу). Автор другого комплекту - Галина Кравчук, учитель ЗОШ №8 м. Хмельницького; її презентації розраховані на більш класичний, лекційно-орієнтований тип уроків. Вартість посібника разом із компакт-диском - 30 грн.

Інформацію про придбання методичного видання, а також всі матеріали, необхідні для викладання інформатики у 9 класі, ви знайдете на сайті itosvita.ucoz.ua.
Особисті інструменти
Засновник проекту
Партнер проекту